Wstęp

Rate this item
(0 votes)

Piękno to nasza pasja...

Proces starzenia się twarzy jest zjawiskiem naturalnym. Zjawisko to postrzegano jako spowodowane grawitacją opadania tkanek, postępującej resorpcji kości i obniżającej się elastyczności skóry. Dziś wiadomo, że głównymi czynnikami sprawczymi starzenia się twarzy są: utrata objętości i pogarszająca się jakość tkanek miękkich.

Holistyczne, bo tak należy nazwać postępowanie terapeutyczne, umożliwia optymalną regenerację i objętość skóry. Jest to dziedzina odtwarzania zabiegów w zakresie poszczególnych obszarów twarzy, bądź ciała.

Dedykuję słowa przyszłym i stałym klientom, dziękuję za aktywne korzystanie z usług, życzę pomyślnych i pięknych chwil życia z udziałem mojej pięknej pasji.

 

Lucyna Plucińska - właścicielka Centrum Urody lic. master kosmetolog, specjalistka w dziedzinie kosmetologii estetycznej, lic. promocji zdrowia z el. zdrowia publicznego, master makijażu permanentnego, specjalistka w dziedzinie mikropigmentacji medycznej i naprawczej, dyp. kosmetyczka, certyfikowana makijażystka, certyfikowany szkoleniowiec wrastających paznokci, refleksjologii stóp, trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs i inne.

 

Log in or create an account